Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV - Closed Circuit Television) sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných podnikov, zábavných centier, športových zariadení a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie. 

Tieto systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) sledovaného priestoru, čiže monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti.

Výslednú hodnotu obrazu určuje kvalita a detailnosť snímku a preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania obrazu a prenosu signálu, odolnosti voči poverenostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je pre daný objekt vhodná analógová alebo IP technológia, záznam na PC alebo DVR , kamery v prevedeni antivandal ,box ,dome , PTZ kamery ,s IR alebo LED prisvietením ,s pevným alebo varifokalnym objektívom s automatickou clonou alebo zaostrením.

Nie len správna kombinácia vhodných komponentov , ale aj kvalitné a precízne prevedenie práce a nízka cenová realizácia objednávky sú základom pre našu budúcu spoluprácu . U nás  je samozrejmosťou rýchly záručný a pozáručný servis a taktiež pravidelné kontroly systému počas celej záručnej doby 24 mesiacov . Navyše teraz  12 mesiacov  záruky  na vykonané práce naviac.

 

Preferované značky komponentov kamerového systému : SAMSUNG , CP PLUS , DAHUA , HIKVISION , PANASONIC , SHANY , IDENTIVISION , DYNACOLOR

 

Cenová kalkulácia a poradenstvo zdarma !!!

 

Vážení užívatelia nami realizovaných elektronických systémov .

Ak ste počas použivania zistili nejaké nedostatky v komforte ovládania , alebo máte pripomienku na zmenu alebo úpravu vlastností systému , neváhajte nás kontaktovať na našom tel. čisle alebo emailom TU.


Více zd