Elektronické zabezpečovacie systémy /zabezpečovacia technika , poplašné systémy , alarmy /

 

Ich úlohou je zabezpečiť ochranu objektu pred nevítanými návštevníkmi.

Prípadné narušenie objektu signalizuje akusticky a opticky priamo na mieste za účelom upozorniť susedov alebo odradiť pachateľa , a súčasne môže odosielať informáciu o narušení  správcovi objektu alebo strážnej službe prostredníctvom  komunikátora formou SMS správy alebo hovoru.

 

Jablotron je výrobca zabezpečovacích zariadení z Českej Republiky. Výrobky Jablotron si získali na Slovensku značnú obľubu pre svoju kvalitu, široké použitie, ojedinelosť. Všetky výrobky spĺňajú predpisy EÚ a sú na nich vystavené platné vyhlásenia o zhode.

 

 

       

Cenová kalkulácia a poradenstvo zdarma !!!

 

SatAlarm

Naše ústředny mají 6 až 16 zón a možnost rozdělení na 2 sekce. Ovládání se provádí pomocí LED nebo LCD klávesnice (s modrým podsvícením). Lze zadat až 45 kódů uživatelů. S rozšiřujícím hlasovým modulem můžete nastavit až 16 hlasových zpráv a vyzváněcí tóny pro volání na až 4 čísla. Digitální komunikátor může posílat zprávy formátu Contact ID na pult 

 

      

 

Vážení užívatelia nami realizovaných elektronických systémov .

Ak ste počas použivania zistili nejaké nedostatky v komforte ovládania , alebo máte pripomienku na zmenu alebo úpravu vlastností systému , neváhajte nás kontaktovať na našom tel. čisle alebo emailom TU.